آتش‌سوزی گسترده در یک منزل مسکونی/ ۳ نفر مصدوم و ۵ نفر نجات یافتند

[ad_1]

جلال ملکی در گفت‌و خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در ساعت 3:02 بامداد امروز حادثه آتش‌سوزی در ساختمان مسکونی واقع در خیابان مرتضوی بعد از جیحون به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران سه ایستگاه به همراه خودروی تنفسی و نردبان هیدرولیکی و تشک نجات به محل حادثه اعزام شدند. 

ملکی افزود: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان 4 طبقه تک واحدی در طبقه همکف آن مقدار زیادی لوازم منزل و همینطور ضایعات دچار آتش‌سوزی و آتش در حال سرایت به دیگر طبقات بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران با اشاره به اینکه آتش در این ساختمان در حال گسترش بود، گفت: تعدادی از ساکنان در ساختمان محبوس شده بودند و آتش‌نشانان توانستند در کمتر از 4 دقیقه به محل حادثه برسند ولی بیش از رسیدن آتش‌نشانان یک خانم جوان از طبقه دوم خودش را به پایین پرتاب کرده بود و دچار مصدومیت شده بود.

وی گفت: افراد دیگر در این ساختمان محبوس شده بودند و یک خانم و آقای میانسال نیز دچار مصدومیت و دودگرفتگی شده بودند. نهایتا در این حادثه 3 نفر مصدوم و 5 نفر نیز نجات یافتند و در ساعت 4:21 بامداد آتش خاموش و عملیات این حادثه به پایان رسید.

در پایان ملکی توصیه کرد: هنگام آتش‌سوزی شهروندان ضمن حفظ آرامش خود مطلقا از طبقات نباید بپرند و باید محل دقیق خود را به آتش‌نشانان اعلام کنند تا نسبت به نجات آنها اقدام شود.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *