آقای روحانی! جوانان فقط در انتخابات مهم نیستند بعد از انتخابات هم اهمیت دارند/ ترسوها را برای ادامه دولت معرفی نکنید

[ad_1]

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فریدون احمدی نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (چهارشنبه) پارلمان در تذکری با اشاره به ضرورت تعیین شاخص‌های کلان برای وزرای دولت از سوی مجلس، خطاب به رئیس‌جمهور، گفت: آقای روحانی! شاخص‌های کلان کشور مانند تورم، نقدینگی، بیکاری، صادرات و واردات را در دولت فعلی اعلام کنید و دولت بعدی نیز بر اساس شاخص‌ها عملکرد خودش را شفاف به مردم بگوید.

وی افزود: خواسته اصلی ما در آستانه معرفی وزرای دولت دوازدهم این است که قدری رئیس‌جمهور فراجناحی عمل کند و بانوان و جوانان نیز در کابینه حضور داشته باشند؛ وزرای باسوادی باید برای کابینه از سوی رئیس‌جمهور معرفی شوند، اگر چه امروز بسیاری اعتقاد دارند که مدیریت سواد نمی‌خواهد و بی‌سوادها در مدیریت موفق‌تر هستند، اما آقای روحانی! شما با سوادها را معرفی کنید، زیرا بی‌سوادها پدر این مملکت را درآوردند.

احمدی یادآور شد: از آقای روحانی می‌خواهیم افراد با تجربه‌ای را از درون وزارتخانه‌ها برای تصدی سمت وزارت معرفی کند؛ یکی از خواسته‌های نمایندگان مجلس برای معرفی وزرا تشکیل کابینه‌ای جوان است؛ آقای روحانی! متأسفانه دولت قبلی شما دولت کهنسالان بود و بیشتر به درد مباحثات بر سر کُرسی می‌خورد تا اداره مملکت!

وی در بخش دیگری از سخنانش خطاب به رئیس‌جمهور گفت: ترسوها و واداده‌ها را برای ادامه دولت معرفی نکنید، وزرایی را معرفی کنید که معاونان بازنشسته خود را انتخاب نکنند؛ جوانان امیدی به معاون یا وزیر شدن ندارند، انتصاب کهنسالان در دولت، جوانان را از فعالیت ناامید کرده است، لذا استدعا دارم آقای روحانی در دولت جدید به جوانان بها دهد.

احمدی در پایان خاطرنشان کرد: آقای روحانی! با جوان‌ها بازی نکنید، جوان‌ها فقط در انتخابات مهم نیستند، بلکه بعد از انتخابات هم مهم هستند، کاری نکنید که مردم برای حل مشکلات به حضرت قابض‌‎الارواح پناه ببرند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *