آیین‌نامه جدید جشنواره «مدهامّتان» منتشر شد+ تغییرات

[ad_1]

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری فارس، دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامّتان در رشته‌های مختلفی همچون قرائت(تحقیق)، حفظ کل، حفظ 20 جزء، اذان، ترتیل، صحت قرائت حمدوسوره و اذکار نماز و مفاهیم قرآن و نهج‌البلاغه برگزار می‌شود.

نام‌نویسی در این جشنواره از روز گذشته آغاز شد و تا یازدهم مردادماه ادامه دارد.

چندی پیش مسئولان برگزاری دوازدهمین دوره جشنواره قرآنی مدهامّتان از اعمال تغییرات در آیین‌نامه این جشنواره و تحولاتی در رشته‌ها خبر داده بودند که در نهایت آیین‌نامه فنی جشنواره قرآنی مدهامّتان منتشر شد.

بر اساس تغییرات آیین‌نامه جشنواره قرآنی مدهامّتان تمامی شرکت‌کنندگان به جز متقاضیان رشته‌ صحت حمد و سوره و اذکار نماز باید پیش از شرکت در مرحله استانی در آزمون مفاهیم شرکت کنند و نمره حاصل از این آزمون بر روی نمره نهایی در مرحله استانی و کشوری تأثیرگذار است.

جشنواره مدهامّتان در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود که متقاضیان شرکت در این جشنواره برای اطلاع از تغییرات در مرحله استانی این جشنواره می‌توانند به    مراجعه کنند.

به گزارش فارس مرحله استانی جشنواره مدهامّتان از 30 مردادماه تا 5 آبان‌ماه برگزار می‌شود و برگزیدگان این مرحله 14 تا 17 آذرماه در مرحله کشوری به میزبانی مشهد مقدس به رقابت می‌پردازند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *