تازه‌ترین مجموعه شعرهای «حجت‌الاسلام انصاری‌نژاد» رونمایی می‌شود

[ad_1]

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، آئین رونمایى از دو مجموعه شعر جدید حجت الاسلام محمدحسین انصارى نژاد به نام‌هاى «دل نخواهى» از نشر رخشید و «شب خوانى شب بوها» از نشر ساقى

با حضور آیت الله صفایى بوشهرى نماینده ولى فقیه و امام جمعه بوشهر، سردار محبى معاون فرهنگى و تبلیغات نمایندگى ولى فقیه در سپاه، رضا اسماعیلى، مصطفى محدثى خراسانى، محمد مهدى عبدالهى، حسین دارند و دیگر اساتید و شاعران برجسته کشورى برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، این مراسم روز سه شنبه مورخ ١٤تیرماه ١٣٩٦ از ساعت ٨صبح در سالن ٢٢بهمن -طبقه فوقانى حسینیه ثارالله بوشهر برگزار مى‌شود.

این مراسم با همکارى روابط عمومى و تبلیغات سپاه امام صادق(ع) ، کانون بسیج هنرمندان و انجمن ادبى نخل و آفتاب بوشهر برگزار خواهد شد.

 

لازم به ذکر است حجت الاسلام انصاری‌نژاد تاکنون ١٢مجموعه شعر دغدغه مند در حوزه شعر انقلاب و آیینى و ولایى از جمله باغ سحرخیز، چشمه چنا، مکاشفه رنگ رنگ، ابرهاى ساحلى ، از پشت سایه ها و …منتشر کرده است. این شاعر همچنین بیش از ٥٠٠مقاله در حوزه نقد شعر آیینى، اجتماعى، دینى، بصیرت سیاسى، ولایت و رهبرى و … نوشته است، ضمن اینککه دبیر علمى کنگره هاى سراسرى شعر پاسدار ،شعر دفاع مقدس،کنگره سراسرى شعر نماز و … و داورى بسیارى از کنگره هاى شعر کشور از جمله شعر انتظار، پایدارى، بسیج و …را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *