تسلیت بومهنی‌ها به امامزاده سلطان مطهر، فرزند امام صادق (ع)/ آغاز برنامه ساعت ۱۷

[ad_1]

حجت الاسلام صابریان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، درباره ویژه برنامه‌های اداره اوقاف و امور خیریه پردیس در شهادت امام صادق (ع) گفت: امامزاده سلطان مطهر (ع) در بومهن فرزند بلافصل امام صادق (ع) است به همین دلیل ویژه برنامه‌های مفصلی در شب شهادت امام ششم در این امامزاده در نظر گرفته شده است. 

وی افزود:‌ طبق برنامه‌ریزی‌ها قرار است ساعت 17 هیات‌های سینه زنی به صورت منظم وارد امامزاده سلطان مطهر شده و حدود ساعت 19 حجت الاسلام صادقی رییس اداره اوقاف و امور خیریه شمال شرق تهران سخنرانی کند. 

رییس اداره اوقاف و امور خیریه پردیس تصریح کرد: در ادامه برنامه‌‌ریزی‌های صورت گرفته شب شهادت امام صادق (ع)، آقای فهیمی از مداحان اصفهانی که در حرم مطهر حضرت رقیه به مداحی می‌پردازند برنامه خواهند داشت ضمن اینکه در پایان مراسم هم با کمک خیرین قرار است سفره اطعامی برای قریب به 2 هزار نفر برپا شود. 

وی در مورد برنامه‌های اداره اوقاف پردیس در دهه کرامت اظهار داشت: برای دهه کرامت برنامه‌ریزی‌های خاصی صورت گرفته و تقسیم کار و جلسه نهایی آن هم روز شنبه برگزار خواهد شد. 

حجت الاسلام صابریان در پایان افزود: برنامه‌های ویژه‌ای در روز ولادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز ملی امامزادگان و همچنین روز ولادت حضرت امام رضا (ع) در دهه کرامت در نظر گرفته شده است. 

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *