حمله‌های اخیر دولتمردان به سپاه برای فرار از پاسخگویی است/ تضعیف سپاه برابر است با به خطر افتادن امنیت کشور

[ad_1]

علی سلطانی‌وش دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت‌مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به حمله‌های اخیر دولتمردان به سپاه برای ایجاد دوقطبی کاذب در کشور گفت: مسئولان دولت در عمل به وعده‌های خود موفق نبوده اند برای همین هرازگاهی سعی می کنند با ایجاد دوقطبی کاذب و با بهانه های مختلف ذهن مردم و افکار عمومی را منحرف کنند.

وی ادامه داد: اینکه سپاه در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی آتش به اختیار عمل کند که خیلی خوب است ولی تا امروز سپاه به درخواست دولت‌ها در این عرصه گام برداشته و همانگونه که اخیرا در خبرها آمد هزاران میلیارد هم از دولت طلب دارد. با این حال بی‌انصافی است که به جای قدردانی از سپاه به این نهاد مهم انقلاب حمله شود.

این فعال دانشجویی تاکید کرد: اگر تا چند وقت پیش تعداد انگشت شماری از مردم به اهمیت وجود سپاه در کشور شک داشتند بعد از حادثه تروریستی تهران و حمله افتخارآمیز موشکی سپاه به تروریست‌ها، امروز همه مردم قدردان سپاه هستند و به خوبی می‌دانند اگر سپاه نبود چه در تحریم‌ها و چه در بحث امنیتی کشور با مشکلات فراوانی روبرو بودیم.

سلطانی‌وش اظهارداشت: دولتمردان بهتر است برای فرار از پاسخگویی و ایجاد دوقطبی برای فرار از مشکلات راه دیگری را پیدا کنند، تضعیف سپاه برابر است با در خطر افتادن امنیت کشور و اگر امنیت کشور به خطر افتاد این مسئله دامن خود دولتمردان را هم می‌گیرد، پس بهتر است از این اقدام دست بردارند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *